BSL TRUCK to zespół świetnych fachowców, na których pomoc mogą liczyć nasi klienci

 

f1_small.jpg    f3_small.jpg    f4_small.jpg

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem części zamiennych do pojazdów użytkowych produkcji zachodniej. Od 1994 roku zaopatrujemy rynek w części do samochodów ciężarowych, naczep, autobusów oraz maszyn rolniczych,
leśnych, drogowych i budowlanych.
 
Rozpoczynając działalność jako jeden z pionierów w branży części do sprzętów produkcji zachodniej postawilismy na jakość i fachowość wiążąc się z dostawcami pierwszomontażowymi.
Konsekwentnie realizując politykę jakości postrzegani jesteśmy na rynku jako specjalista w segmencie części mechanicznych. Części do napraw silników, turbosprężarki, części do skrzyń biegów to asortyment w którym jesteśmy liderem.
 
Jako pierwsi na polski rynek wprowadziliśmy w 2001 roku amortyzatory MONROE MAGNUM (do samochodów ciężarowych) od początku będąc ich największym dystrybutorem.
 
Nieustannie dbamy o powiększanie naszej oferty o produkty nowych dostawców . W 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą MAHLE oraz wprowadziliśmy do naszej oferty turbosprężarki produkowane przez koncern CUMMINS.
Rok 2010 zaczęliśmy od podpisania umowy między innymi z firmą Meritor.
 
Będąc dystrybutorem turbosprężarek KKK, SCHWITZER, HOLSET, GARRETT  dostarczamy turbiny do całej gamy pojazdów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych/budowlanych  i  silników stacjonarnych.
 
Będac członkiem Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych aktywnie uczestniczymy w tworzeniu rynku motoryzacyjnego. Stawiamy na profesjonalizm i fachowość.  Naszym odbiorcom  gwarantujemy dostępność wysokiej jakości części zamiennych, dostarczając je w najdalsze zakątki naszego kraju maksymalnie do 24 h. Oferujemy  system zamówień on-line,  systematyczne szkolenia  dla naszych partnerów. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne ponad trzydziestu handlowców. Realizujemy zamówienia z całej Polski, a dystrybucja towaru odbywa się transportem własnym jak i przez firmy kurierskie: CAT, DPD, OPEK.

 

BSL TRUCK to zespół świetnych fachowców na których pomoc moga liczyc nasi klienci.
 
BSL TRUCK to firma, która odpowiada za jakość oferowanych produktów.
 
BSL TRUCK to szybka i sprawna realizacja zamówień .


© BSL TRUCK 2010-2018