Producenci

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Producent wysokiej jakości części zamiennych do napraw skrzyń biegów. Włoska firma funkcjonuję na rynku już od 40 lat i jest obecna w 105 krajach na całym świecie.

 

Należąca do korporacji Cummins turbo Technologes firma zajmująca się produkcją turbosprężarek głównie do samochodów ciężarowych, ale także innych pojazdów. Charakteryzuję się trwałością oraz solidnością.Renoma jaką wyrobiła sobie marka sprawia, że są światowym liderem w swojej dziedzinie.

 

Firma produkująca elementy zawieszenia, głównie amortyzatory. Monroe jest częścią spółki Tenneco która jest międzynarodową korporacją zatrudniającą około 22 tysięcy pracowników.

 

Światowy dostawca sprzęgieł do przemysłu ciężarówek . Wszystkie sprzęgła Eaton spełniają surowe normy dlatego nie mają sobie równych pod względem trwałości.

 

Przedsiębiorstwo należące do koncertu Honeywell. Zajmujące się projektowaniem i produkcją turbosprężarek do samochodów osobowych, ciężarowych, wyścigowych, autobusów oraz maszyn specjalistycznych. Produkty firmy Garrett są najpopularniejszymi w branży turbosprężarek.

 

Niemiecka firma produkująca części silnikowe do samochodów osobowych oraz ciężarowych z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku. Tłoki, panewki, pierścienie, filtry to tylko część produktów z całej gamy asortymentu Kolbenschmidt.

 

Amerykańska firma specjalizująca się turbosprężarkami. Jedna z faworytów Europiejskiego rynku turbin. Marka w dużej mierze skupia się na technologiach zmniejszających emisję spalin oraz zużycie paliwa, co pozytywnie wpływa na nasze środowisko.

 

Niemiecka firma zajmująca produkcją części głównie silnikowych takich jak tłoki aluminiowe, tuleje cylindrowe, zawory i prowadnice, wkładki tłokowe oraz zestawy cylindrowo-tłokowe, ale także turbosprężar

 

Okładziny i klocki hamulcowe to specjalność firmy Beral, która funkcjonuję na rynku ponad 60 lat. Produkty przechodzą rygorystyczne testy zanim trafią w ręce klienta, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

 

 

Dodatkowo

ZF, Dinex, Schwitzer, KKK, Clevite, SLP, Valeo

I wiele innych…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]