Nasi Producenci

Od początku naszej działalności przykładamy duży nacisk na współprace z najlepszymi. Wieloletnia obecność na rynku motoryzacyjnym sprawiła, że obecnie współpracujemy z Producentami części na całym świecie. Regularnie realizujemy zamówienia standardowe oraz ekspresowe na potrzeby naszych klientów. Posiadamy, również duży magazyn części dostępnych od ręki.

Euroricambi produkuje części zamienne do skrzyń biegów i tylnych mostów. Na asortyment składają się przekładnie główne mostów napędowych, koła, wałki i synchronizatory skrzyń biegów dla takich producentów, jak: Mercedes Benz, ZF, Volvo, Scania, Renault Trucks, MAN, Fuller (Eaton), Arvin Meritor, Dana (Eaton), DAF, Iveco

SLP jest szwedzką firmą specjalizującą się w częściach zamiennych dla pojazdów marki Volvo, takich jak ciężarówki, autobusy, ładowarki, wozidła, koparki, jak również do silników okrętowych i stacjonarnych. W swojej ofercie posiada także, ograniczoną gamę części do ciężarówek i autobusów marki Scania.

Kolbenschmidt to niemiecka firma produkująca części silnikowe do samochodów ciężarowych, osobowych oraz użytkowych z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku. Tłoki, panewki, pierścienie, filtry to tylko część produktów z całej gamy asortymentu.

Firma BorgWarner Turbo & Emissions Systems specjalizuje się w zaawansowanej technologii turbodoładowania silników, zarówno do samochodów osobowych i ciężarowych, jak i silników przemysłowych, okrętowych i lokomotyw. Markami firmy są Schwitzer i KKK.

Pierburg to niemiecki Producent części do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych. Produkty Pierburg słyną ze swojej wysokiej jakości. Potwierdza to używanie ich przy produkcji wielu samochodów na tzw. pierwszy montaż.

Mahle to niemiecki koncern, wytwarzający następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), gniazda i prowadnice zaworowe, tłoki i zawory.

Garrett to przedsiębiorstwo należące do koncertu Honeywell. Zajmujące się projektowaniem i produkcją turbosprężarek do samochodów osobowych, ciężarowych, wyścigowych, autobusów oraz maszyn specjalistycznych. Produkty firmy Garrett są najpopularniejszymi w branży turbosprężarek.

Eaton to globalna korporacja dostarczająca zaawansowane technologicznie podzespoły i systemy producentom z różnych gałęzi przemysłu. Eaton jest światowym liderem produkującym systemy zarządzania energią elektryczną, komponenty hydrauliczne i pneumatyczne dla producentów maszyn ciężkich i lotnictwa, a także podzespoły i części dla przemysłu motoryzacyjnego, w szczególności sprzęgła cierne i części skrzyń biegów (Eaton-Fuller).

Firma Cummins Turbo Technologies projektuje i produkuje turbosprężarki wykorzystywane w silnikach diesla, zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, jak i morskim, budowlanym, w silnikach stacjonarnych oraz agregatach.

BF Germany jest producentem i europejskim liderem w sprzedaży części silnikowych do ciężarówek, autobusów, maszyn rolniczych, budowlanych, silników okrętowych, stacjonarnych, lokomotyw. Takie produkty, jak bloki silników, wały korbowe, korbowody, głowice, tłoki, tuleje i wiele innych, są sprzedawane w ponad 120 krajach na całym świecie.

ZF jest niemieckim, światowym dostawcą komponentów samochodowych. Części firmy ZF są stosowane przez wielu czołowych producentów. Ofertą objęte są między innymi półosie, korpusy, zwolnice, przekładnie i wiele innych.

Victor Reinz to firma, będąca częścią grupy DANA, jest producentem wysokiej jakości uszczelnień i uszczelek stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, jak również materiałów na uszczelki i uszczelek specjalnych dla przemysłu ciężkiego.

WABCO Vehicle Control Systems to jeden z czołowych światowych dostawców systemów bezpieczeństwa i kontroli dla samochodów użytkowych. Od ponad 140 lat WABCO jest pionierem w zakresie przełomowych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych do układów hamulcowych, układów stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, naczep i autobusów.

Firma Beral, wchodząca w skład koncernu Federal-Mogul, dostarcza okładziny i klocki hamulcowe do milionów ciężarówek, naczep, przyczep i autobusów na całym świecie, na pierwszy montaż i na rynek wtórny.

Antonio Masiero należące do grupy Euroricambi jest włoskim Producentem wysokiej jakości części do napraw skrzyń biegów pojazdów lekkich takich jak samochody osobowe oraz dostawcze.

Valeo to francuska firma produkująca części samochodowe na rynek pierwotny i wtórny dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. W ich asortymencie znajdziemy klocki hamulcowe, alternatory, chłodnice, lampy, sprzęgła, rozruszniki, zamki, stacyjki, klamki i wiele innych.

OE Germany to niemiecki producent komponentów i części z zakresu silników wysokoprężnych i gazowych do pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych i rolniczych, pojazdów transportowych, a także silników przemysłowych i okrętowych. Są one odpowiednie głównie dla takich marek jak Mercedes-Benz, DAF, Deutz, Scania, Renault Trucks, Iveco, Volvo, Volvo-Penta, Cummins.

Corteco jest jednym z wiodących dostawców komponentów dla niezależnego rynku motoryzacyjnego, dostarczającym ponad 26 000 produktów w jakości OEM. Asortyment firmy możemy podzielić na trzy główne grupy uszczelnienia, kontrola drgań oraz filtracja powietrza w kabinie.

Firma Bosch Rexroth zalicza się do czołowych dostawców technologii napędów i systemów sterowania. Tworząc innowacyjne koncepcje dla konstruktorów maszyn i urządzeń na całym świecie. Za pomocą wstępnie określonego zestawu funkcjonalności i powszechnie stosowanych narzędzi inżynierskich firma wykorzystuje potencjał szeroko pojętej automatyki.

Wesem to polska firma zajmująca się produkcją oświetlania do wszelkiego rodzaju pojazdów takich jak maszyny budowlane i rolnicze, pojazdy wolnobieżne, a także samochody ciężarowe, osobowe oraz terenowe. W asortymencie firmy znajdziemy lampy robocze, lampy przednie, lampy tylne, lampy rajdowe, lampy specjalne oraz akcesoria.

Firma Dinex jest jednym z najlepszych producentów systemów wydechowych i emisji spalin najnowszej generacji, montowanych w samochodach użytkowych z silnikami wysokoprężnymi, a także zasilanych gazem.

Firma Goetze zajmująca się produkcją części silnikowych należy do niemieckiego koncernu Federal Mogul. W jej asortymencie znajdziemy części samochodów ciężarowych oraz osobowych między innymi uszczelki, uszczelniacze, pierścienie tłokowe, tuleje cylindrów oraz simmeringi.

Chcesz rozpocząć z nami współpracę? Szukasz części jednego z naszych Producentów?
Zachęcamy do kontaktu tel. +46 857 91 00  |  e-mail bslparts@bslparts.pl