Turbosprężarki i ich części

Dysponujemy szeroką ofertą turbosprężarek nowy oraz regenerowanych. Posiadamy specjalistyczny warsztat regeneracji turbin do wszystkich pojazdów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

Sprzedaż turbosprężarek nowych i regenerowanych

W BSL posiadamy w sprzedaży turbosprężarki nowe oraz regenerowane. Mamy wiele modeli dostępnych od ręki, ale realizujemy również zamówienia ekspresowe bezpośrednio od producentów!

Turbosprężarki nowe

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Holset, Garrett, BorgWarner, Schwitzer.

Turbosprężarki regenerowane BS TURBO

W sprzedaży posiadamy również wiele turbosprężarek regenerowanych w naszym specjalistycznym warsztacie BS TURBO.

Zamówienia ekspresowe

Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów realizujemy zamówienia ekspresowe turbosprężarek, bezpośrednio od producentów. Czas oczekiwania na zamówiony towary różni się w zależności od dostępności.

Naprawa turbosprężarek

W BSL jakość jest priorytetem, jeśli chodzi o regenerację turbin. W naszych nowoczesnych warsztatach, pracujemy zgodnie z najnowszymi specyfikacjami producentów i dysponujemy najbardziej zaawansowaną technologią. Każda zregenerowana turbosprężarka jest dokładnie sprawdzana aby spełniać najwyższe wymagania jakościowe przed rozpoczęciem swojego nowego życia. Nasze zregenerowane turbiny są równe pod względem jakości do nowych.

Proces naprawy turbosprężarki

Jest sześć etapów w naszym procesie regeneracji  demontaż, inspekcja, czyszczenie, montaż, wyważanie i finalna kontrola. Wyważanie jest jednym z najważniejszych kroków w procesie regeneracji. Ponieważ turbosprężarka obraca się z prędkością większą niż 230.000 obrotów na minutę, nawet najmniejsze zaburzenie równowagi może doprowadzić do natychmiastowego lub stopniowego zniszczenia turbiny. To dlatego dobra regeneracja zaczyna się od perfekcyjnego wyważania.
Poniżej znajduje się przegląd różnych kroków, przez które przechodzi turbosprężarka podczas procesu regeneracji.

Specjalistyczny sprzęt

W naszym warsztacie, każda naprawiona turbosprężarka jest dokładnie sprawdzana, aby spełniać najwyższe wymagania jakościowe przed rozpoczęciem swojego nowego życia. Kalibrowanie przepływów turbosprężarki ze zmienna geometrią, sprawdzanie wydajności, wyważanie wysokoobrotowego wirnika zamontowanego w obudowie łożyskowań, sprawdzanie szczelności rdzenia, wyważanie wirników to tylko część możliwości naszych specjalistycznych maszyn.

Cennik

Diagnostyka

Sprawdzenie stanu turbosprężarki, ustalenie przyczyny awarii oraz wstępna wycena regeneracji w naszym warsztacie jest w pełni darmowa. Po takiej weryfikacji to klient podejmuję dalszą decyzję o naprawie. 

Naprawa

Ceny naprawy zaczynają się od 500 zł netto i różnią się od siebie w zależności od części zużytych w wyniku awarii. Nie ma możliwości wyceny naprawy bez wcześniejszego demontażu turbosprężarki. Musimy pamiętać, że mimo szczerych chęci nie wszystkie turbiny nadają się do dalszej regeneracji w takim przypadku oferujemy naszym klientom zakup nowej lub regenerowanej turbosprężarki. 

Transport

Odbiór turbosprężarki przez naszego handlowca

Znajdujesz się w promieniu 50 km od naszego adresu 96-321 Żabia Wola ul. Przejazdowa 17? Nasz handlowiec przyjedzie do Ciebie i dostarczy turbosprężarkę do siedziby naszej firmy.

kartony

Wysyłka kurierem

Zainteresowała Cię nasza oferta, jednak znajdujesz się daleko od naszej firmy? Wyślij nam swoją turbosprężarkę przesyłką kurierską.

BSL folder 028

Odbiór własny

Nasi klienci mają również możliwość dowozu oraz odbioru osobistego bezpośrednio do naszej firmy BSL Sp. z o.o. 96-321 Żabia Wola, ul. Przejazdowa 17

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny z Naszym działem turbosprężarek, gdzie fachowiec na pewno odpowie na wszelkie wątpliwości. Wycenimy czas i koszt regeneracji turbosprężarki, jak również podpowiemy jak wymontować i zamontować część w pojeździe.

+48 502 467 715

Posiadasz firmę? Przejdź do naszego sklepu biznesowego i korzystaj !